Hakkımızda

Egemen Hediyelik Eşya Oyuncak Züccaciye Elektrik Gıda Tekstil Ambalaj İnşaat San. Tic. A.S 1994 yılında, izmir de faaliyetlerine başlamıştır. İlk yıllarda hediyelik eşya ve Züccaciye alanlarında ithalat yapan Egemen Group , bugün özellikle “Magic Saver Bag” markası ile ürettimini yaptığı vakumlu poşetler sayesinde dünyadaki lider firmalardan biri konumundadır.

Egemen Group üretimini yaptığı ürünlerin hem kendi markaları (Magic Saver Bag, Magic Naturel Bag, Tivoli vb ) hem de öz marka çalışmaları ile yaparak,  yerel ve uluslararası platformlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.
Profesyonel ve yenilikçi bakış açısına sahip çalışanları ile yatırımlara önem veren Egemen Group,Global pazarda lider olma yolunda her gün yeni adımlar atmaktadır.

Egemen Group ithalatını yaptığı mutfak grubu ürünlerinin yanı sıra, özellikle vakum poşet ve ultrasonik dikişli alışveriş çantası ürünlerinin üretiminde ve satışında hem ulusal hem de uluslararası perakende sektöründe kendini kanıtlamıştır. Türkiye'de tek dünyada da en büyük dört üreticiden biri konumuna gelmiştir.

Mevcut iştiraklerimize  ek olarak 2021 yılı içerisinde FLEXIBLE ambalaj yatırımlarımız başlamış ve 2022 başı itibariyle Avrupa menşeli makine parkurumuzla 8 renge kadar baskı yapabilen 5000 m2 üretim tesisimiz BRC kalite sistemi üzerine inşa edilerek  üretime başlamıştır.

Firmamız 8 renk baskı kabiliyeti ile birlikte bir çok farklı forma sahip torba kesim makine yatırımları yapmış olup  tek kat ve çok katlı, bariyer özellikli  otomatik paketleme için uygun bobin ambalaj üretimleri ve torba üretimlerini  başarı ile yapmaktadır.

Torba üretim kabiliyetimiz : Doypack , Quadro ,Vakum tipi ,Sırttan dikiş gibi farklı torba formlarını içermekle birlikte , formu  uygun olan torba siparişleri kilitli ve kilitsiz olarak üretilebilmektedir. Ayrıca kilitli torbalarda kullanılan zipper üretimi de firmamız yatırımları içinde yerini alarak tam entegre sürdürülebilir bir üretim kalitesi sağlanmıştır.


VİZYONUMUZ
Yaşamı kolaylaştıran yaratıcı tasarımlar geliştiren ve dünyayı değiştiren ilklere EGEMEN olmak.

MİSYONUMUZ
Çözümlerinde fark yaratmak isteyenlere, evrensel değerleri benimseyen yetkin ekibimiz ile eko
sistemi önemseyen tasarımları ileri teknolojiyi kullanarak inovatif ürünlere dönüştürüyor ve
hayatlara tasarruf sunuyoruz.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
Müşterilerimiz bizim iş ortağımızdır, onlara kaliteyi ve güveni sürdürülebilir kılarız.
Evrensel değerleri benimsemiş, takım ruhuna sahip, aidiyeti yüksek, çevik, yetkin, yüzü her daim gülen, keyifle üreten, kişisel gelişimini önemseyen çözüm odaklı çalışanlarız.
Çalışanların eğitimine ve motivasyonuna değer veren, adil, şeffaf, farklı fikirlere saygı duyan, iletişime
ve eleştiriye açık, istikrarlı, yenilikçi, emeğe saygılı, tüm paydaşlarına iş ortağı mantığı ile yaklaşan, biz
yönetim anlayışı ile çalışırız.
Analitik ve sistematik bakış açısı ile ar-geye önem vererek ileri teknolojiyi kullanır, sınırlarımızı
zorlarız, yetişmiş personelimiz sayesinde çok çalışmayı değil akıllı çalışmayı benimseriz.
Kendimizden başlayarak, yaşadığımız topluma ve dünyaya, doğaya dost ürün kullanımının ve sağladığı
tasarrufun önemini aşılamak ve gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak için sosyal
sorumluluk projelerine önem veririz.